autopowiadamiacz

nieruchomość
transakcja
miejscowość
wpisz swój adres email:

kontakt

PIONIER Nieruchomości

ul. Kaszubska 52
Szczecin 70-226
Telefon: (91) 488-40-40
Telefon: (91) 488-40-45

Fax: (91) 488-40-60
E-mail: pionier@pionier.nieruchomosci.pl godziny otwarcia:
pon. - piątek: od 9:00 do 18:00 sobota:          od 10 do 14

Praca

Najwyższe prowizje na rynku

Aktualne oferty pracy:

Makler nieruchomości

Obowiązki

  • Pozyskiwanie ofert nieruchomości do bazy danych

  • Dbanie o reklamę pozyskanych nieruchomości poprzez działania informacyjne i reklamowe

  • Przedstawianie klientom jak najszerszej oferty mogącej spełnić ich oczekiwania

  • Utrzymywanie systematycznego kontaktu z klientami

Preferowane

  • Wykształcenie co najmniej średnie

  • Znajomość języka obcego

  • Wysoka kultura osobista

  • Dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Komunikatywność

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Własny samochód

Zapewniamy

  • Odpowiedzialną oraz pełną wyzwań pracę w zgranym i dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – WYSOKIE PODSTAWY I NAJWYŻSZE PROWIZJE NA RYNKU

  • Dla najlepszych: możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego

  • Możliwość realizacji ambicji zawodowych

Kontakt

CV (formularz w zalaczniku)+ zdjęcie prosimy przesyłać na:
fax: (091) 488-40-60
Pobierz formualrz aplikacyjny

Nie zwlekaj – przekonaj się sam ! Dolącz do naszego zespolu

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.
Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.