autopowiadamiacz

nieruchomość  
transakcja
miejscowość
wpisz swój adres email:

kontakt

PIONIER Nieruchomości


ul. Kaszubska 52
Szczecin 70-226
Telefon: (91) 488-40-40
Telefon: (91) 488-40-45

Fax: (91) 488-40-60
E-mail: pionier@pionier.nieruchomosci.pl godziny otwarcia:
pon. - piątek: od 9:00 do 18:00 sobota:          od 10 do 14


Zakup nieruchomości w USA

    ZAKUP NIERUCHOMOŚCI W USA PRZEZ CUDZOZIEMCÓW

Na terenie Stanów Zjednoczonych nie ma żadnych ograniczeń w zakupie nieruchomości przez cudzoziemców. Nie potrzebują Państwo obywatelstwa  amerykańskiego ani prawa pobytu, żeby stać się właścicielem domu, apartamentu, lub jakiejkolwiek nieruchomości.

 
 
    OCHRONA  WŁASNOŚCI 

 

Ochrona własności to jeden z fundamentów Stanów Zjednoczonych.  Ochrona własności w USA jest zapisana w Konstytucji i chroniona w największym stopniu na świecie!

 
 
    DLACZEGO WARTO INWESTOWAC W NIERUCHOMOŚCI NA FLORYDZIE
 

Ceny nieruchomości na Florydzie są aktualnie bardzo niskie. Nieodpowiedzialna polityka banków, przyznawanie kredytów osobom bez zdolności kredytowej doprowadziły do dużego spadku cen. Brak wypłacalności ludzi i duża motywacja banków zmniejszenia swego zadłużenia otwiera nam wiele możliwości nabycia bardzo atrakcyjnych nieruchomości po najniższych cenach i zapewnia nam dużą stopę zwrotu i znakomity wzrost zainwestowanego kapitału.

 

 

Dlatego też ceny domów i apartamentów są dla Polaków w zasięgu ręki. Za równowartość 80 metrowego mieszkania w Warszawie (wartego ok. 800.000zł) można kupić 120 metrowy apartament w budynku o standardzie 5 gwiazdkowym z służbą, nad wodą z pięknym widokiem, basenem, centrum odnowy (Spa), siłownią, kortem tenisowym i wszystkimi udogodnieniami najlepszego stylu życia. Można nawet kupić dom z basenem w podobnym przedziale cenowym. 

Floryda spełnia wszelkie oczekiwania ludzi o wysokich wymaganiach oraz wielbicieli plaży, słońca, tenisa, golfa i wszelkiego rodzaju sportów wodnych.  Floryda ma piękne położenie geograficzne, mamy tam słońce i ciepłe wody Atlantyku przez cały rok.


Dodatkowo prestiż posiadania nieruchomości w jednym z najpiękniejszych zakątków świata dla wielu ma duże znaczenie businessowe. 
Nieruchomości to nie akcje, instrumenty pochodne lub produkty strukturyzowane; nie rozpłyną się w powietrzu. Nieruchomość jest przedmiotem pewnym, instrumenty rynku finansowego są nienamacalne i niestety mogą "wyparować".

 
 
ETAP I
 
    WSPOLNE OKREŚLENIE CELU ZAKUPU I PREFERENCJI

W zależności od tego czy zakup nieruchomości jest na potrzeby własne czy inwestycyjne, oferta może się różnić.  Można bez problemu oddać nieruchomość na wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w zależności od Państwa potrzeb i planów czasowych. Określenie celu nabycia nieruchomości (mieszkaniowy lub inwestycyjny) pomoże nam przygotować  właściwą dla Państwa ofertę.

 

 
ETAP II

 
    SPOTKANIE I KONSULTACJA Z NASZYM BIUREM W POLSCE
 1. Spotkanie, na którym odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy przy wyborze rożnych wariantów, zapoznamy Państwa z lokalnym rynkiem oraz przedstawimy szczegółowe informacje odnośnie przebiegu zakupu nieruchomości w USA. W oparciu o Państwa oczekiwania nasze biuro przedstawi Państwu stosowną ofertę kilku nieruchomości oraz dostarczy informacje na temat lokalizacji, miejscowości, atrakcjach i ogólnym otoczeniu proponowanych apartamentów lub domów.
   
 2. Po określeniu detali zgłoszenie zostaje przekazywane do biura w Miami w celu przygotowania ofert najatrakcyjniejszych i zgodnych z Państwa oczekiwaniami.1.Po określeniu detali zgłoszenie zostaje przekazywane do biura w Miami w celu przygotowania ofert najatrakcyjniejszych i zgodnych z Państwa oczekiwaniami.
   
 3. Zawarcie umowy wstępnej z PIONER Nieruchomości - umowa nie wiąże się z żadnymi opłatami i nie jest zobowiązaniem do sfinalizowania transakcji. Wynagrodzenie prowizyjne będzie wynosić 3% od wartości transakcyjnej.
   
 4. 1.Dostarczenie dla Państwa szczegółowej oferty wybranych nieruchomości w oparciu o Państwa potrzeby i cele wraz z analizą efektywności inwestycji oraz stopy zwrotu.
  2.Wybór nieruchomości przez Państwa.
 5. Wybór nieruchomości przez Państwa. 
   

ETAP III

 
    ORGANIZACJA PODRÓŻY DO MIAMI
Państwo nie będą musieli tracić czasu na organizacje podroży, transportu czy noclegów. Wszystkim zajmie się nasza firma upewniając się, iż państwo ponoszą jak najmniejsze koszta.

W zależności od wybranych przez Państwa usług poza rezerwacja biletu lotniczego w odpowiedniej klasie, możemy zorganizować noclegi (apartament lub hotel wg. preferowano przez państwa standardu), transport lokalny ( możliwość odbioru z lotniska jak i możliwość rezerwacji dla państwa samochodu).
 
Możemy się także zająć organizacja dodatkowych atrakcji np. gra w golfa, tennis, nurkowanie, rejs lub wycieczki dzięki którym państwo zapoznają się lepiej z otaczającym państwa pięknem południowej Florydy.
 
Oczywiście organizacja podroży i noclegów odbywa się po przedstawieniu Państwo szczegółowego kosztorysu i jego akceptacji.
 

 


ETAP IV

 
    WYJAZD NA FLORYDE
Przez cały czas pobytu na Florydzie zapewniamy Państwu polskojęzyczną pomoc naszych lokalnych ludzi. W ich towarzystwie odwiedzane są nieruchomości, którymi Państwo wstępnie byli zainteresowani. Zapewniamy fachowe doradztwo na najwyższym poziomie jak i komplet informacji na temat nieruchomości, otoczenia, miejscowości, itp.
 
Istotna informacja jest, iż cały proces zakupu prowadzony jest przy asyście amerykańskiego agenta ds. nieruchomości, posiadającego odpowiednie uprawnienia, które potwierdzają jego wiarygodność i profesjonalizm. Przepisy prawa amerykańskiego są bardzo surowe i agenci podlegają tam stałej kontroli przez Komisje ds. Nieruchomości.
 
 

ETAP V
 
    FINALIZACJA TRANSAKCJI 
Procedura zamkniecia transakcji zakupu jest prosta  I przedstawia sie w nastepujacy sposob:
 

Procedura zamknięcia transakcji zakupu jest prosta  i przedstawia się w następujący sposób:
Po przyjęciu oferty kupna , bank dokonuje wyceny (TYLKO w przypadku pożyczki z banku amerykańskiego), firma zajmująca się zarządzaniem tytułami własności (TITLE COMPANY) sprawdza stan prawny nieruchomości, a następnie odbywa się tzn. Closing (zamkniecie transakcji) czym zajmuje się Title Company.   Cała procedura na Florydzie trwa zaledwie kilka dni. 


Przecietne koszty zamknięcia transakcji:
 • Przy opłacie gotówka: mniej niż 2,5 - 3,5% ceny zakupu,
 • Przy zakupie nieruchomości korzystając z kredytu w banku amerykańskim: 5 - 6% zakupu.

 


ETAP VI

 
    ZARZĄDZANIE I UTRZYMANIE NIERUCHOMOŚCI

Po sfinalizowaniu transakcji zakupu nieruchomości gwarantujemy Państwu dodatkowe usługi związane miedzy innymi z:

 • rejestracja nieruchomości do opłacenia podatku
 • pobieraniem czynszów i depozytowaniem czeków na konto klienta, regulowaniem w państwa imieniu zobowiązań wobec wspólnoty czy miasta, nadzorowaniem bieżących napraw i opłacaniem ich w imieniu właściciela
 • zorganizowaniem opieki nad nieruchomością (doglądanie, sprzątanie, ochrona,etc.)
 • ubezpieczeniem nieruchomości
 • umieszczeniem w bazie danych i proponowaniem naszym klientom z całego świata celem wynajmu nieruchomości
   
 • wynajmem nieruchomości

Wynagrodzenie za usługi związane z zarządzaniem państwa nieruchomością wynosi 10% od wartości efektywnego przychodu z najmu.